Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Lyginamoji analizė: viešbučiai "Kaunas" ir "Perkūno namai"

Lyginamoji analizė: viešbučiai "Kaunas" ir "Perkūno namai"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įžanga. Dokumentų, reglamentuojančių viešbučių veiklą analizė. Viešbučių veikla ir klasifikavimas. Viešbučių steigimas ir įregistravimas. Verslo liudijimas. Licencijos. Mokesčiai. Autorių nuomonė. Kauno viešbučio paslaugų apibūdinimas. Perkūno namų viešbučio paslaugų apibūdinimas. Viešbučių paslaugų palyginimas ir autorių nuomonė. Anketos analizė. Duomenys apie respondentus. Paslaugų kokybės įvertinimas Kauno viešbutyje. Paslaugų kokybės įvertinimas Perkūno namų viešbutyje. Kauno ir Perkūno namų viešbučių populiarumo palyginimas. Kitų klausimų analizė. Išvados.

Ištrauka

Išaugęs poreikis keliauti, žmonių troškimas pažinti kitas tautas ir kultūras lėmė sėkmingą turizmo plėtrą, taigi ir viešbučių verslo klestėjimą, todėl susipažinti su viešbučių teikiamomis paslaugomis yra ypač aktualu, kad galėtumėme įvertinti ir pasirinkti tinkamiausią iš jų.
Šiais laikais viešbučių verslas yra viena svarbiausių ekonomikos šakų, teikiančių dideles pajamas. Šiuo metu viešbučių klientai labai įvairūs – nuo aukštas pareigas visuomenėje užimančių iki vidutines pajamas gaunančių žmonių. Įvairūs ir jų norai, pageidavimai. Dėl to keičiasi viešbučių įranga, atsiranda naujų viešbučių rūšių.
Kauno ir Perkūno namų viešbučiai – tai du šiuolaikiškiausi, moderniausi keturių žvaigždučių viešbučiai Kaune, atitinkantys keliamus jiems reikalavimus ir dvelkiantis prabanga.
Mūsų darbo tikslas – palyginti Perkūno namų ir Kauno viešbučius, jų veiklą ir teikiamas paslaugas.
Šiam tikslui pasiekti numatomi uždaviniai:
• Išnagrinėti visus dokumentus, kurie reglamentuoja viešbučių veiklą, pateikti trumpus jų komentarus.
• Apžvelgti viešbučių siūlomas paslaugas.
• Pateikti savo nuomonę ir požiūrį apie Kauno ir Perkūno namų viešbučius.
• Pateikti apklausos analizę.
• Pateikti išvadas ir pasiūlymus.

Viešbučių veiklą reglamentuoja "Turizmo įstatymo pakeitimo įstatymas’’ , kuriame nurodyti reikalavimai keliami viešbučiams. Penktojo skirsnio, 11 straipsnyje numatoma , kad viešbutis turi turėti nakvynės, higienos, maitinimo ir poilsio poreikiams tenkinti skirtą įrangą, taip pat būti klasifikuojami ir turėti pažymėjimą, kuris tą kvalifikaciją nurodytų. Viešbučiai klasifikuojami remiantis klasifikavimo reikalavimų sistemoje naudojama penkių žvaigždučių vertinimo skale. Aukščiausios klasės viešbučiui suteikiamas penkių žvaigždučių vertinimas pvz. 5*, o žemiausios – vienos žvaigždutės pvz. 1*.
Klasifikavimas atliekamas atsižvelgiant į statinių architektūrą, patalpų suplanavimą, svečių kambarių įrengimą, higienos ir bendro naudojimo patalpų būklę, atitinkamos įrangos kiekį ir įrangos kokybę, darbuotojų profesinį pasirengimą bei į tai, kokios sąlygos sudarytos svečių priėmimui. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-16
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis337.94 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasA. Vaidelys
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lyginamoji analize viesbuciai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno kolegija / 4 Klasė/kursas
  • A. Vaidelys
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą