Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Lietuvos kelionių agentūros: "Novaturas" ir "Alfaturas"

Lietuvos kelionių agentūros: "Novaturas" ir "Alfaturas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Turizmas. Turistinių kelionių tipai. Kelionės organizavimo paslaugų tyrimas. Kelionės organizavimo paslaugų teisinis reglamentavimas. Kelionių agentūra "Novaturas". Bendra informacija keliautojams apie dokumentus. Informacija apie aviakompanijų veiklą. Informacija apie viešbučius. Informacija apie kelionių vadovus. Informacija apie sveikatą. Informacija apie kelionės sutarties sąlygas. Kelionių agentūra "Alfaturas". "Alfaturo" tikslai. Naudinga informacija. Lentelės, diagramos.

Ištrauka

Turizmas – tai valstybinio ir privataus sektoriaus sąveikos rezultatas. Be abejo, pagrindinis vaidmuo suteikiamas privačiam sektoriui, tačiau valstybė pirmiausia turi pasirūpinti visa infrastruktūra bei turistams palankia teisine baze, tiksliai apibrėžti savo strategiją. "Būtų klaidinga manyti, kad tik privati iniciatyva prikels turizmą – valstybės vaidmuo čia neišvengiamas. Nenuneikime valstybės vaidmens skatinant turizmą. Turizmo plėtros kryptimi šiandien turi būti priimami teisingi sprendimai, valstybinė valdžia turi atlikti lyderio vaidmenį ir tinkamai pasirengti, jokiu būdu negalima palikti visko savieigai. Nauji, kur kas didesni turistų srautai reikalauja specialaus pasiruošimo " – ragina L. Cabrinis.
Turizmui augant ir tapus neatsiejama modernaus gyvenimo dalimi, jo tarptautinis mastas dar labiau išsiplėtė ir metams bėgant jis tapo neatsiejama žmonių gyvenimo dalis. Per turizmą valstybė tikisi skatinti ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą, suteikti akstina aplinkos apsaugai ir kultūrinio paveldo išsaugojimui, taip pat paskatinti žmones susipažinti su kitomis valstybėmis, jų gyventojais, istorija bei kultūra.
Augant žmonių poreikiui keliauti, steigiasi vis daugiau kelionių agentūrų siekiančių patenkinti jų poreikius. Jeigu jūs susiruošiete į užsienį su turistiniu kelialapiu, jūs turite būti apsaugotas nuo bet kokių netikėtumų poilsio metu. Mes norėdami, kad išvengtumėte tokių nemalonumų, supažindinsime jus su pačiomis geriausiomis Lietuvos kelionių firmomis.
Norėdami apsaugoti jus nuo kelionėje galimų nemalonumų, pateiksime jums tokią svarbią informaciją, kuri yra žinotina kiekvienam norinčiam išvykti į užsienį, toks yra šio mūsų darbo tikslas.
Mūsų darbo uždavinys palyginti dvi lietuvos kelionių agentūras ir leisti pačiam keliautojui įvertinti kiekvienos jų pliusus ir minusus. Kol pats klientas nesusipažins ir nepalygins bent dviejų firmų, tol jis negalės teigti, kad viena ar kita iš jų yra geresnė. O mūsų uždavinys yra pateikti kuo daugiau informacijos apie kelionių agentūros veikla bei siūlomas paslaugas.
Mes savo darbe pateiksime informaciją apie dvi Lietuvos kelionių agentūras – tai bus ,,Novaturas‘‘ ir ,,Alfaturas‘‘. Tikimės, jog ši informacija padės jums susipažinti su visomis šių agentūrų siūlomis paslaugomis ir išsirinkti būtent tą agentūrą, kuri visiškai atitinka jūsų reikalavimus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis99.29 KB
Autoriusjurate
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaLietuvos Kūno Kultūros Akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos kelioniu agenturos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Lietuvos Kūno Kultūros Akademija / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą