Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija

Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija

  
 
 
12345678910
Aprašymas

Įvadas. Lietuvos respublikos turizmo įstatymas. Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija. Bendrosios nuostatos. Asociacijos tikslai, funkcijos ir uždaviniai. Asociacijos teises ir pareigos. Asociacijos narių teisės ir pareigos. Asociacijos narių priėmimo, jų išstojimo ir pašalinimo iš asociacijos tvarka bei sąlygos. Asociacijos valdymo organai. Visuotinis asociacijos narių susirinkimas. Asociacijos administracija. Asociacijos finansinės veiklos kontrolė. Asociacijos turtas ir lėšos. Asociacijos taryba. Asociacijos reorganizavimo ir likvidavimo tvarka. Darbo vertinimas.

Ištrauka

Turizmo plėtojimui labai svarbu informacijos teikimas. Žmogaus pasirinkimui bene didžiausią įtaką turi informacijos dydis ir kokybė. Kuo daugiau mes žinosime apie laisvalaikio, pramogų ir turizmo galimybes, tuo efektyviau galėsime kurti, bei formuoti įvairiapusiškas laisvalaikio galimybes žmonėms.
Mūsų gyventojai apie vietinį turizmą gali sužinoti kelionių agentūrose, leidžiamose kataloguose bei visą informaciją galima gauti internete ir panašiai. Tačiau ar pakankamai informacijos apie Lietuvos šalį ir siūlomas turistines paslaugas gali gauti užsienio turistai? Atvykstamojo turizmo plėtrai didelę įtaką gali daryti turizmo informacijos centrų veikla (bukletai, katalogai, knygos, albumai). Gerai parengta turizmo informacinė sistema. labai svarbi tiek turizmo paslaugų vartotojams, tiek ir turizmo verslui. Informacijos pasiekiamumas ir patikimumas gali įtakoti turistų sprendimus pasirenkant vieną ar kitą šalį.
Turizmo informacinė sistema yra kompleksas įvairių priemonių, leidžiančių gauti tikslią ir išsamią informaciją visiems turizmo sistemos dalyviams iš Lietuvos turizmo informacinių centrų asociacijos, kurią reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai.
Tad svarbiausias uždavinys plėtojant turizmą, supažindinti pasaulį su Lietuva, ją išreklamuoti, pateikti išsamią informaciją, kuri sudomintų užsieniečius ir juos pritrauktų.

Lietuvos turizmo informacinių centrų asociaciją reglamentuoja Lietuvos Respublikos turizmo įstatymas
Lietuvos Respublikos turizmo įstatymas 2002 m.gruodžio 3d.
d.-Nr.-IX-1221, (Žin., 1998, Nr. 32-852; 2001, Nr. 34-1128)
9 straipsnis. Turizmo informacijos centro veikla
1. Turizmo informacijos centrai gali būti steigiami ir veikti kaip įmonės, biudžetinės ar viešosios įstaigos.
2. Turizmo informacijos centras, naudojantis turizmo informacijos centro ženklo ("i" raidė žalios spalvos stačiakampyje ir užrašas "Turizmo informacija", o užsienio valstybėse – "Lietuvos turizmo informacija"), privalo:
1) rinkti, kaupti ir nemokamai teikti informaciją apie turizmo paslaugas, lankomus objektus ir vietoves;
2) rengti, leisti ir platinti informacinius bei kartografinius leidinius apie turizmo paslaugas, objektus ir vietoves.
3. Turizmo informacijos centrai, kurių steigėjai yra savivaldybių ar valstybės institucijos, tvarko ir teikia turizmo paslaugų ir išteklių duomenis Nacionalinei turizmo informacijos sistemai.
4. Turizmo informacijos centras gali užsakyti (rezervuoti) apgyvendinimo paslaugas, transporto bilietus, bilietus į teatrus, koncertus, sporto ir kitus renginius bei prekiauti suvenyrais.
5. Turizmo informacijos centro ženklo naudojimo tvarką nustato Valstybinis turizmo departamentas.
6. Apskričių ir (ar) savivaldybių institucijų įsteigtų Turizmo informacijos centrų duomenų teikimo Nacionalinei turizmo informacijos sistemai paslaugos yra finansuojamos iš šių institucijų biudžetų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-06-12
DalykasTurizmo referatas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis20.67 KB
Autoriusrasa
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos turizmo informacijos centru asociacija [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą