Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Norvegija. Geografines ypatybės ir lankomiausi objektai

Norvegija. Geografines ypatybės ir lankomiausi objektai

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Įvadas. Bendra informacija apie Norvegiją. Norvegijos geografinė vieta žemėlapyje. Didžiausios įdomybės. Labiausiai turistų lankomi Norvegijos miestai. Dievų laukas, žaliuojantis medžiais, kvepiantis gėlėmis – Oslas. Edvardo Grygo miestas – Bergenas. Tronheimas – studentų Meka. Lilahemeris. Budė. Hamaras. Tromsė. Mandalas. Kitos gausiai lankomos vietos Norvegijoje. Lofoteno sala. Menkių nerštas – Lofoteno salos. Sognės fiordas. Kjosfosenas. Geirangerio fiordas. Kongsfjordenas. Sakykla. Šiaurės kyšulys. Knivsjelodeno kyšulys. Išvados.

Ištrauka

DARBO TIKSLAS.
1. Iš analizuoti Norvegijos geografines ypatybes.
2. Pateikti šios šalies turistų lankomiausius objektus
UŽDAVINIAI: Tikslą pasiekti iškeliami tokie uždaviniai, kaip:
1. Literatūros šaltinių aptarimas.
2. Išanalizuoti žemėlapyje Norvegijos geografinę padėtį ir faktinę medžiagą
3. Išanalizuotą medžiagą atrinkti ir pristatyti.
4. Aptarti ir pristatyti lankomiausius turistinius objektus Norvegijoje.
5. Gebėti atrinkti svarbiausią ir reikšmingiausią informaciją.
DARBO METODAI:Rašant šį darbą, vadovaujamasi aprašomuoju ir liginamuoju metodais.
DARBĄ SUDARO:
• Įvadas, kuriame aprašomi darbo tikslai, uždaviniai, taip pat darbo metodai ir nauda.
• Dėstymas, šioje darbo dalyje pateikiama bendra informacija apie Norvegiją, taip pat pristatomi lankomiausi miestai bei kitos turistams patrauklios vietos, tokios kaip: kyšuliai, fiordai, kriokliai.
• Išvados, juose įvertinama ar Norvegijos geografinė padėtis yra palanki turistams, atkreipiamas dėmesys į tai, kokie turistai keliauja po Norvegiją.
• Literatūros sąrašas
DARBO NAUDA:
Šis darbas naudingas besidomintiems keliavimo kultūromis po įvairias šalis, taip pat norintiems sužinoti daugiau apie vieną iš Skandinavijos šalių traukos objektus bei jų trumpą istoriją.
Norvegija - šalis, kurią įsimyli, išskirtiniais požymiais pasižymintys keliautojai. Šalis, kuri visiems žinoma nuo gilios senovės kaip kvapą gniaužianti savo atšiaurumu, vikingais, bei milžiniškais apsodintų miškų plotais. Šalis, kurios pavadinimas nusako savo būtį "kelias į Šiaurę", nes jos išvaizda žemėlapyje atrodo kaip ilgas takas šiaurės ašigalio link. Tik magiškoji Edvardo Grygo klausa ar pranašiška Henriko Ibseno nuojauta pajėgi sugerti tą šiaurietiškos rūsties paslaptį, klajojančią Norvegijos fiordais, ir ją atverti čia užklystančiam. Norvegija – šalis, supama dviejų stichijų, vienu metu gyvenanti ir vandenyno pakrantėje, ir kalnų pašlaitėje. Uolėtos fiordų pakrantės – tikras kelias į šiaurę, nes visas trečdalis Norvegijos teritorijos yra jau už poliarinio rato. Ir tai puikiai paaiškina, kodėl šioje šalyje gyvena ne tiek jau daug gyventojų lygint su jos plotų. Gyventojų skaičius vos dvigubai didesnis nei Lietuvoj. Šalis tokia didelė, kad joje tilptų beveik penkios Lietuvos, tokia įspūdinga, jog negražių vietų šioje šalyje nėra. Rečiausiai Europoje apgyvendinta šalis gali pasižymėti UNESCO kultūrinio palikimo sąrašu, medinėmis bažnyčiomis išlikusiomis nuo 1250 metų, mitologinėmis būtybėmis – troliais, "Dievo rykštėmis" – vikingais, prancūzų vadinamais normanais. Norvegai iš kitų Europos tautų išsiskiria aukštu ūgiu, ypač Šiaurinėje šalies dalyje, mažai bendrauja tarpusavyje, nemėgsta ginčų ir diskusijų, jų charakteris – taikus. Svarbiausias Norvegijos Karalystės traukos centras yra sostinė –Dievų laukas, žaliuojantis medžiais, kvepiantis gėlėmis Oslas ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-05
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai17
Dydis1.75 MB
AutoriusJulija
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasKubertavičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Norvegija. Geografines ypatybes ir lankomiausi objektai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Kubertavičienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą