Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Kanados Vakarinės dalies turizmo išteklių vertinimas ir palyginimas su Lietuvos ištekliais

Kanados Vakarinės dalies turizmo išteklių vertinimas ir palyginimas su Lietuvos ištekliais

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Kanados vakarinės dalies geografinės padėties gamtinių bei kultūrinių išteklių apibūdinimas ir vertinimas. Kuo ir kodėl Kanados vakarinės dalies turizmo ištekliai pranašesni už Lietuvos turizmo išteklius. Turizmo verslo vystymas ir sąlygos jam plėtoti. Turizmo zonos Vakarinėje Kanados dalyje ir vienos iš jų apibūdinimas. Nurodyti Kanados Vakarinės dalies turizmo sektoriaus stiprybes ir silpnybes. Kelionės maršrutas po Kanados Vakarinę dalį. Išvados. Priedai (nuotraukos).

Ištrauka

Aš pasirinkau vakarinę Kanados dalį, nes ji man pasirodė įdomi savo gamta, kultūra ir norečiau nuvykti ten ir visa tai pamatyti savo akimis. Bei šioje Kanados dalyje yra vienas iš septynių pasaulio gamtos stebuklų tai yra Didysis kanjonas. Dar man ji pasirodė įdomi, jog toje dalyje yra nemažai įdomių, gražių kanjonų, slėnių. Taip pat šiai daliai priklauso Las Vegasas tai yra šviesų ir pramogų miestas.

Darbo objektas – Kanados vakarinė dalis.
Darbo tikslas - įvertinti ir palyginti Kanados vakarinės dalies ir Lietuvos turizmo išteklius.
Uždaviniai:
Apibūdinti ir įvertinti geografinę padėtį;
Nustatyti Kanados vakarinės dalies turizmo pranašumą lyginant su Lietuva;
Apibūdinti Kanados vakarinės dalies verslo plėtojimo galimybes;
Išskirti turizmo zonas Kanados vakarinėje dalyje;
Nurodyti Kanados vakarinės dalies turizmo sektoriaus stiprybes ir silpnybes.

Kanada išsidėsčiusi Šiaurės Amerikos žemyno šiaurėje, tarp Ramiojo vandenyno vakaruose, Atlanto rytuose ir Arkties šiaurėje. Tai antra pagal dydį pasaulio valstybė (šalies plotas – apie 9,9 mln. km2.), dydžiu nusileidžianti tik Rusijai. Kanada ribojasi su vienintele valstybe – JAV (ilgiausia dviejų valstybių siena pasaulyje – 8893 km).
Rytinė Kanados dalis – lygumos ir 300-1500 m aukščio plynaukštės. Beveik pusę žemyninės Kanados dalies užima kristalinis Kanados skydas. Vakaruose – plati Šiaurės Amerikos Kordiljerų juosta (Pakrantės kalnai, Uoliniai kalnai, Šv. Elijo kalnai), su aukščiausia šalies vieta – Logano k. (6050 m). Kranto linija smarkiai raižyta: daugybė įlankų, užutėkių, fjordų, estuarijų. Kanados šiaurę sudaro Kanados Arktinis salynas su gausybe didelių salų (Bafino, Elsmyro, Viktorijos, Devono ir kt.). Kanados teritorija įsiterpusi viena didžiausių pasaulio įlankų – Hadsono įlanka.
Klimatas: pietuose ir centrinėje dalyje – vidutinių platumų, toliau į šiaurę – subarktinis ir arktinis. Pakrantėse (rytinėje ir vakarinėje) būdingas jūrinis klimatas, centrinėje dalyje ir šiaurėje – žemyninis ir ryškiai žemyninis. Žiemos šiaurėje ilgos, speiguotos, be storos sniego dangos. Temperatūros nukrenta žemiau -40°C. Speigai būdingi ir prerijų sritims, gausu sniego ir Kordiljerose. Pietvakariuose ir rytuose žiemos šiltos. Vasarą prerijose nereti dideli karščiai (25-30°C, pasitaiko ir virš 40°C), pakrantėse vyrauja gaivesni orai (žemiau 20°C), o šiaurėje temperatūros vos keliais laipsniais viršija 0°C. Drėgniausia vakarinėje pakrantėje (ypač Vankuverio saloje), kur per metus gali iškristi virš 2000 mm kritulių. Drėgna ir pietryčiuose (>1000 mm). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-02
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis590.66 KB
AutoriusVilma
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kanados Vakarines dalies turizmo istekliu vertinimas ir palyginimas su Lietuvos istekliais [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą