Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Pažintinės praktikos ataskaita: turistiniai renginiai Vilniaus mieste

Pažintinės praktikos ataskaita: turistiniai renginiai Vilniaus mieste

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Refleksinis esė. Pirmoji pažintinės praktikos užduotis buvo susipažinti su tarptautine turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda "Vivatur". Antroji pažintinės praktikos užduotis buvo Viešieji renginiai Vilniaus mieste: galerijos, parodos, muziejai, mugės. Susipažinimas su gido darbu. Priedai: "Vivaturo" lentelė. "Viešieji renginiai" lentelė.

Ištrauka

Šiais metais atlikta praktika buvo pažintinė, jos tikslai buvo susipažinti su turizmo paslaugas teikiančių įmonių ir organizacijų veikla bei jas išanalizuoti. Praktiką atlikau parodose, muziejuose, apgyvendinimo, turizmo ir rekreacijos įmonėse ir organizacijose. Kadangi praktikos pobūdis buvo tik pažintinis, tai su visų reikiamų įmonių veikla susipažinau kliento perspektyvos aspektu: teikiamų programų ir paslaugų įvairove. Taigi kiekvieną pažintinės praktikos užduotį pristatysiu plačiau.

Paroda "Vivatur". Pirmoji pažintinės praktikos užduotis buvo susipažinti su tarptautine turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda "Vivatur", identifikuoti parodoje pristatomus produktus ir išanalizuoti "Vivaturo" teikiamas galimybes ir ribotumus. "Vivaturo" lentelėje (pvz. nr. 1) susipažinau ir išanalizavau dešimt Lietuvos ir dešimt kitų šalių organizacijų, dalyvavusių parodoje. Organizacijas pasirinkau kuo įvairesnes pagal jų veiklos sritį, kaip buvo reikalaujama užduotyje.
Iš Lietuvos organizacijas atstovavusių stendų didžiausią įspūdį padarė kelionių organizatorius Kauno "Grūda". Jų veiklos sritis yra labai plati: pažintinės ir poilsinės kelionės, slidinėjimas, aktyvus vasaros poilsis kalnuose, svečių priėmimas Lietuvoje, jaunimo stovyklos Lietuvoje ir užsienyje, kalbų kursai Anglijoje, draudimo paslaugos, autobusų nuoma. Šis kelionių organizatorius siūlė išsamius bukletus su maršrutais ir jų teikiamomis paslaugomis, taip pat katalogus, kuriuose gausu kelionių pasiūlymų.
Iš užsienio šalių stendų manau informatyviausias ir labiausiai akį traukiantis stendas buvo kelionių operatoriaus "Mare club". Šio kelionių operatoriaus teikiama informacija ir reklama buvo labai išsami, viliojanti ir lengvai prieinama kiekvienam susidomėjusiam. "Mare club" atstovai negailėjo lankstinukų, bukletų su maršrutais, kuriuose buvo pateikta išsami informacija apie šios įmonės teikiamas paslaugas, parduodamas keliones. Šios firmos agentai noriai bendravo su visais jų įmone susidomėjusiais parodos lankytojais, suteikė visą reikiamą informaciją ir atsakinėjo į iškilusius klientų klausimus. Taip pat šis kelionių operatorius skyrė didelį dėmesį savireklamai, kuri patraukė daugelį turizmu besidominčių parodos lankytojų ir dalyvių. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTurizmo praktikos ataskaita
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis40.42 KB
Autoriusjosana
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasPrakapas
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pazintines praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 15 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
  • Prakapas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą