Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Kelionės maršrutas: "Pažintis su Panemune"

Kelionės maršrutas: "Pažintis su Panemune"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Kelionių organizavimo kursinis darbas. Įvadas. Darbo tikslas. Parengti organizuotą turistinę kelionę "Pažintis su Panemune". Darbo objekto ir informacinių šaltinių apžvalga. Turizmo samprata. Kelionės organizavimo ypatumai. Turizmo paslaugų vartotojų segmentavimas. Kelionės "Pažintis su panemune" charakteristika. Organizacinė informacija. Pažintinė kelionės informacija. Klaipėda – Priekulė. Priekulė – Kintai. Kintai – Ventė. Ventė – Šilutė. Šilutė – Pagėgiai. Pagėgiai – Vilkyškiai. Vilkyškiai – Smalininkai. Smalininkai – Jurbarkas. Jurbarkas – Panemunės pilis. Panemunės pilis – Raudonės pilis. Raudonės pilis – Veliuona. Veliuona – Seredžius. Seredžius – Raudondvaris. Išvados. Vartojamų terminų žodynas.

Ištrauka

Temos aktualumas. Vienas iš įdomiausių žmonių pomėgių yra kelionės. Keliaujama ne tik po egzotiškas šalis, bet ir ten kur yra gausus kultūros ir gamtos paveldas. Keliaujama pėsčiomis, automobiliais, autobusais, traukiniais, lėktuvais, laivais ir t.t. Visą tai žmonėms duoda tam tikro kultūrinio peno, jie sužino daug apie tolimus kraštus, jų kultūrą, papročius, pramogas ir į savo gimtąjį kraštą grįžta pilni nepamirštamų įspūdžių. Tik neretai lietuviai susimąsto kokioje gražioje šalyje gyvena jie patys ir retai kada apsižvalgome aplinkui ir suprantame ką turime savo šalyje. Užtenka pažvelgti į Lietuvos žemėlapį ir pamatyti kiek daug vingiuotų upių, ežerų, kalvų, dvarų ir pilių supa mūsų kraštą. Kokia gili ir reikšminga istorija glūdi nedidelėje, bet unikalioje savo gamtovaizdžiu Lietuvoje.
Gaila, tačiau lietuviai yra pasyvūs vietinio turizmo turistai. Dauguma įsivaizduoja, kad puikiai pažįsta savo kraštą ir dažnai vietoj to, kad pakeliavę po Lietuvą, jie mieliau renkasi taip visų pamėgtą Turkiją ar Egiptą, o grįžę gali pasiriti draugams ir giminei kur jie buvę.
Manau, labiau reikėtų skatinti vietinį turizmą mūsų šalyje. O kad tai padaryti reikėtų siūlyti įvairesnių pažintinių kelionių maršrutus, gerinti turizmo paslaugas, įrengti daugiau pakelės stendų, informacinių skydų, žemėlapių ir kartoschemų. Užtikrinti turistų saugumą bei teikti lengvatas pradedantiems turizmo verslą.
Darbo objektas. Turistinė kelionė.
Darbo tikslas. Parengti organizuotą turistinę kelionę "Pažintis su Panemune".
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti teorinę medžiagą;
2. Paruošti kelionės organizacinę informaciją;
3. Parengti kelionės maršrutą ir pažintinę informaciją.
Kursinio darbo objektas yra turistinė kelionė. Mano rengiama kelionė vyks Panemune, kur galima pamatyti nemažai gražių vietovių, kultūros paveldo, žinomų žmonių memorialinių muziejų, skulptūrų, pilių, piliakalnių bei dvarų. Tai gali būti įdomus maršrutas ne tik lietuviams, bet užsienio turistams, nes kelionė vyks greta didžiausios Lietuvos upės – Nemuno, kuris turi gilią istoriją ir daug davęs Lietuvai. Juk Nemunas buvo ilgus metus fronto linija tarp lietuvių ir kryžiuočių ir ne vieną kartą tapęs kliūtimi priešams, kurie kėsinosi griauti mūsų pilis. Ne visi Lietuvos gyventojai žino istorijas, kurias turi Raudonės ar Panemunės pilių sienos; piliakalnius, kurie mena kovas su kryžiuočiais bei dar daugybę įspūdingų statinių ir gamtovaizdžių... ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-04-26
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai16 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis1.09 MB
AutoriusSilvija
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasLekt. I. Stonienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Keliones marsrutas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 32 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Lekt. I. Stonienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą