Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Mokomosios praktikos ataskaita: laisvalaikio ir kelionių organizavimas UAB "Kauno ugnelė"

Mokomosios praktikos ataskaita: laisvalaikio ir kelionių organizavimas UAB "Kauno ugnelė"

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programa. Įvadas. Darbo metodika. Bendra įmonės charakteristika. Verslo sritis. UAB "Kauno ugnelė" dirba paslaugų sferoje, turizmo srityje, taip pat organizuoja laisvalaikį ir pramogas. Įmonė užsako, rezervuoja ir parduoda lėktuvų bilietus, organizuoja keliones į užsienį ir po Lietuvą bei teikia draudimo paslaugas. Įmonės tikslai. Rinka. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Kainų politika ir kainos. Realizavimo metodai. Rėmimas ir reklama. Įmonės valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Įmonės kapitalo struktūra. Praktinė užduotis (IV variantas). UAB "Kauno ugnelė" organizacinės struktūros tipas. Organizacinės struktūros privalumai ir trūkumai UAB "Kauno ugnelė". Išvados.

Ištrauka

Nuo 2009 m. rugsėjo 18 d. atlikta profesinė praktika – viena iš studijų proceso dalių. Praktikos metu gilintos žinios ir dalyvauta praktiniuose mokymuose išvykstamojo ir vietinio turizmo agentūroje UAB "Kauno ugnelė". Agentūra yra nedidelė, tačiau gyvuoja jau antrą dešimtmetį. Praktikoje įgyta naudingų praktinių profesinių žinių. Gerų įgūdžių suteikė bendravimas su klientais ir partneriais, taip pat praktinės vadovo užduotys, susijusios su darbu agentūroje, susipažįstant su organizaciniais darbo ypatumais. Tad mano pareigos buvo padalinio vadovo padejejos.
Darbo tikslas yra susipažinti su darbo ypatumais turizmo įmonėje ir įgyti patirties.
Šiam tikslui pasiekti buvo keliami šie reikalavimai:
1. Susipažinti su turizmo įmonę
2. Apžvelgti rinką
3. Susipažinti su įmonės marketingu
4. Išnagrinėti įmonės valdymo struktūrą
5. Išnagrinėti įmonės kapitalo struktūrą
Ataskaitos planas buvo tiesiogiai derinamas su praktikos vadovu. Buvo atrinkinėjami ir analizuojami spaudoje ir internete publikuoti straipsniai ir pareiškimai. Vadovautasi rekomenduotu literatūros sąrašu bei remtasi asmenine praktika, įgyta turizmo agentūroje "Kauno ugnelė".
Uždaroji akcinė bendrovė "Kauno ugnelė" yra turizmo agentūra, registruota Kaune ir užsiimanti turizmo paslaugų teikimu išvykstamojo ir vietinio turizmo srityje. Uždaroji akcinė bendrovė – "įmonė, kurios kapitalas suskirstytas į dalis, vadinamas akcijomis" . "Tai yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo.tai teisinė įmonės forma, kuri už savo prievoles atsako tik savo (bendrovės) turtu. Bendrovės akcininkas, nepasisekus sumanytam verslui, rizikuoja tik tuo turtu, kurį įneša į bendrovę" . UAB "Kauno ugnelė" vadovas Remigijus Kertenis. Įmonė gyvuoja nuo 1996 metų ir skaičiuoja jau antrą dešimtmetį. Kompanija plėtėsi ir atidarė du filialus Klaipėdoje ir Vilniuje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-05-11
DalykasTurizmo praktikos ataskaita
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis26.01 KB
AutoriusSandra
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasV. Zinkevičiūtė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Mokomosios praktikos ataskaita laisvalaikio ir kelioniu organizavimas UAB Kauno ugnele [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 13 puslapių 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • V. Zinkevičiūtė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą