Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Palyginamoji tinklo viešbučių analizė: "Centrum"

Palyginamoji tinklo viešbučių analizė: "Centrum"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Turizmas ir viešbučių verslas. Viešbučių istorija. Pirmieji viešbučiai. Viešbučiai Lietuvoje. Viešbučiai ir jų klasifikavimas. Viešbučių klasifikavimas. Viešbučių grupavimas. Žvaigždučių skaičius. Tarptautinių viešbučių grandinės (tinklai). Tarptautinių viešbučių tinklai. Lietuviškų viešbučių tinklai. Viešbučio teikiamos paslaugos ir jų kokybė. Palyginamoji "Centrum" tinklo viešbučių analizė. "Centrum" tinklo viešbučių raidos istorija. "Centrum" viešbučių teikiamos paslaugos. "Centrum" tinklo viešbučių palyginimas. Išvados.

Ištrauka

Viešbučių verslas yra labai svarbi ekonomikos šaka. Viešbutis sudaro didelę užsienio bei vietos klientų nuomonę apie šalį, jos svetingumą, tradicijas. Taigi galime sakyti, kad viešbutis atstovauja ne tik save bei savo gerą vardą bet ir formuoja savo šalies įvaizdį klientų akyse. Viešbučių verslas yra labai svarbus pasaulyje.
Darbas susideda iš dviejų dalių – teorinės ir praktinės. Pirmoje dalyje analizuojamos bendrosios sąvokos viešbučių atsiradimo istorija pasaulyje bei Lietuvoje, viešbučių klasifikavimas, grupavimas bei žvaigždučių skaičius reikalingas norint klientus informuoti apie paslaugų kokybę, sudaryti galimybę rinktis ir gauti pageidaujamo lygio paslaugas. Pirmoje dalyje taip pat yra atkreipiamas dėmesys į tarptautinių viešbučių tinklus, lietuviškų viešbučių tinklus, jų atsiradimą ir privalumus bei viešbučių teikiamas paslaugas ir jų kokybę.
Antroje dalyje pateikiama informacija apie UAB "Centrum" viešbučių tinklą - vieną pirmųjų ir didžiausių kompanijų, pradėjusia viešbučių verslą Lietuvoje. Pateikiamos žinios apie "Centrum" tinklo viešbučius, jų siūlomas paslaugas, kambarių, konferencijų salių skaičių. Didelis dėmesys yra skirtas "Centrum" tinklo viešbučių paslaugų palyginimui.
Darbo tikslas yra išsiaiškinti viešbučių bei viešbučių tinklų svarbą pasaulyje, jų klasifikavimą, grupavimą. Susipažinti ir aprašyti vieną iš geriausių lietuviškų UAB "Centrum Hotels" viešbučių tinklą bei savo žinias pateikti analizuojant šio tinklo keturių žvaigždučių viešbučius. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis50.35 KB
AutoriusAlbertas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJadvyga Voišnis
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Palyginamoji tinklo viesbuciu analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • Jadvyga Voišnis
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą