Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Turizmo paslaugų pasiūla ir analizė turizmo įmonėje vystant atvykstamąjį ir vietinį turizmą

Turizmo paslaugų pasiūla ir analizė turizmo įmonėje vystant atvykstamąjį ir vietinį turizmą

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Aktyvaus ir pasyvaus poilsio, laisvalaikio turizmo paslaugų pasiūla bei analizė turizmo įmonėje vystant atvykstamąjį ir vietinį turizmą. Įvadas. Turizmo, kaip paslaugų verslo prigimtis ir samprata. Laisvalaikio prigimtis ir samprata. Rekreacijos prigimtis ir samprata. Turizmo paslaugų pasiūla ir galimybės atvykstamojo ir vietinio turizmo srityje. Aktyvus turizmas. Aktyvaus turizmo pasiūla ir galimybės vystant atvykstamąjį turizmą. Pasyvus turizmas. Rekreacija. Pasyvaus turizmo pasiūla ir galimybės vystant vietinį turizmą. Turizmo įmonių veikla ir rezultatai. Turizmo įmonių veikla Lietuvoje. Turizmo įmonių veikla užsienyje. Praktinė užduotis: turizmo paslaugų paketai. Aktyvaus turizmo paslaugų paketas. Pasyvaus turizmo paslaugų paketas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (4 psl.)

Ištrauka

Pastaraisiais metais labai didelę reikšmę žmonių gyvenime yra įgijęs turizmo verslas. Daugeliui pasaulio žmonių turizmo sąvoka asocijuojasi su laisvalaikiu, poilsiu bei rekreacija. Tačiau kiekvienam žmogui poilsis bei laisvalaikis turi skirtingą reikšmę ir kiekvienas žmogus savo laiką praleidžia taip, kaip mano yra teisinga, todėl tai ir pastūmėja turizmo verslo darbuotojus ieškoti naujų būdų kaip įtikti atskiras žmonių grupes ir parduoti savo prekes, taip pasidarant pelną sau.
Labai sudėtinga pateikti laisvalaikio turizmo apibrėžimą dėl didelės keliautojų motyvų įvairovės, kuri pasireiškia laisvalaikio kelionių metu, tai: noras pailsėti gamtoje, noras būti sveikiems, noras praleisti laiką su šeima ar draugais, užsiimti hobi, noras aktyviai praleisti laiką, noras tobulėti bei atrasti nepažintus kraštus bei visi kiti motyvai skatinantys žmones keliauti po savo šalį bei užsienio šalis.
Šio darbo tikslas buvo išanalizuoti aktyvaus ir pasyvaus poilsio, laisvalaikio turizmo paslaugų pasiūlą vystant atvykstamąjį ir vietinį turizmą.
Pagrindiniai uždaviniai, kuriuos išsikėliau rašydama šį darbą yra : išanalizuoti turizmo laisvalaikio ir rekreacijos prigimtį bei sampratas; išnagrinėti aktyvaus bei pasyvaus turizmo paslaugų pasiūlą bei galimybes; pateikti konkrečius statistinius duomenis atvykstamojo ir vietinio turizmo srityse; įvertinti turizmo įmonių veiklą Lietuvoje bei užsienyje, bei sukurti turizmo paslaugų paketus aktyviam ir pasyviam turizmui savo kuriamoje įmonėje.
Šią temą nagrinėjant būtina pabrėžti šias problemas kurios prastina situacija atvykstamojo turizmo srityje: nėra Lietuvos įvaizdžio išskirtinumo lyginant su kitomis šalimis, prastai išvystyta geležinkelių infrastruktūra, daugelis kultūrinio paveldo objektų nėra tinkamai pritaikyti turistų lankymui, nėra pilnai išvystytas pramogų verslas, nėra pritaikytų vietų rengti tarptautines sporto šventes, olimpiadas ar turnyrus.
Ši tema, manau, aktuali turistams, nes čia gali atrasti naujų idėjų kaip praleisti savo laisvalaikį, bei turizmo įmonėms, kurios ieško naujų variantų kaip sukurti turizmo paketus bei pritraukti kuo daugiau klientų. Taip pat, žmonėms kurie nagrinėja turizmo raidą bei tendencijas.
Šiai tematikai literatūros yra labai daug, tačiau svarbiausia atsirinkti tinkamą, bei apibendrinti kai kuriuos dalykus, kurie visur yra daugiau mažiau panašus. Daugiausia literatūros yra turizmui skirtose knygose, vadovėliuose, taip pat Turizmo įstatyme bei Nacionalinėje Turizmo plėtros programoje, taip pat internetiniuose puslapiuose. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis56.64 KB
Autoriusmilixiuke
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJ. Česnuliavičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Turizmo paslaugu pasiula ir analize turizmo imoneje vystant atvykstamaji ir vietini turizma [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • J. Česnuliavičienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą