Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Kaimo turizmo sodybos plėtra: "Miego klinika"

Kaimo turizmo sodybos plėtra: "Miego klinika"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Anotacija. Įvadas. Verslo organizacijos plėtros principai ir etapai. Organizacijos esmė. Organizacijos plėtra. Organizacijos augimas. Ryšys tarp organizacijos plėtros ir augimo. Organizacijos plėtros ir augimo vertinimo aspektai. Organizacijos dydis. Organizacijos (įmonės) augimo strategijos. Organizacijos plėtros stadijos. Kaimo turizmo sodybos "Miego klinika" plėtra jos kryptys ir galimybės. Kaimo turizmas Lietuvoje. Kaimo turizmo sodybos "Miego klinika" charakteristika. Sodybos "Miego klinika" plėtra (gerinimo galimybės). Išvados.

Ištrauka

Šio darbo tikslas yra išnagrinėti kaimo turizmo sodybos "Miego klinika" plėtros galimybes, kryptis,bei numatyti perspektyvas bei gerinimo galimybes.
Kaimo turizmas Europos šalyse organizuotai plėto¬jamas daugiau nei keturiasdešimt metų. Ilgą laiką šio verslu užsiėmė tik pavieniai ūkininkai ir kiti priva¬tūs asmenys kaime, dažnai net nelegaliai. Tik per pastaruosius dvidešimt metų visuomenė ir valstybi¬nės struktūros šiam verslui ėmė skirti daugiau dėme¬sio. Europos šalių paramos fondai skatino ir rėmė įvairias iniciatyvas šiose šalyse, kūrėsi ši verslą orga¬nizuojančios ir koordinuojančios visuomeninės ir vals¬tybinės struktūros.
Organizacija, būdama socialine – ekonomine sistema nuolat keičiasi, mainosi. Tai pasakytina tiek apie jos sudaromuosius elementus, tiek ryšius, tiek dydį ir kitas svarbias charakteristikas. Tačiau organizacijos būna labai skirtingos savo prigimtimi, siekiais, veikla, struktūromis, nariais, jų tikslais ir kitomis labai svarbiomis charakteristikomis.
Kiekvienos organizacijos vadovo siekis yra sėkminga organizacijos veikla, kuri besikeičiančios aplinkos sąlygomis gali būti tik organizacijai plečiantis. Organizacijos plėtra yra efektyviai funkcionuojančios socialinės žmonių sistemos sukūrimas, padedantis suformuoti reikiamą valdymo ir organizacinį potencialą.
Plėtra yra glaudžiai susijusi su augimu ir galima sakyti, kad be augimo nebūtų plėtros. Plėtra yra daugiau kokybinio pobūdžio reiškinys, kuriam apibūdinti reikalingas kiekybinis pagrindas - augimas. Taip pat pastebėtina, kad plėtra plačiąja prasme apima ir augimą, todėl šiuos du procesus reikia nagrinėti kartu.
Organizacijos plėtra yra suprantama labai nevienareikšmiškai, dažnai kreipiant dėmesį tik į kai kuriuos aspektus, pvz., darbuotojų skaičių, pamirštant kitus. Taip prarandama svarbi informacija, kas gali sąlygoti blogų sprendimų priėmimą. Galima teigti, kad darbo tyrimų objektas – organizacijos plėtra, yra aktualus bet kuriai organizacijai, nes lemia jos sėkmę. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-06
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis423.36 KB
Autoriusatlantis
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasdoc. F. Klupšas
Švietimo institucijaAleksandro Stulginskio universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kaimo turizmo sodybos pletra [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Aleksandro Stulginskio universitetas / 4 Klasė/kursas
  • doc. F. Klupšas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą