Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Turizmo referatai

Turizmo referatai (285 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Vilniaus senamiestis

  Įvadas. Vilniaus miesto istorinė praeitis. Architektūros paminklai. Dailės paminklai. Archeologijos paminklai. Memorialiniai paminklai. Arkikatedros varpinė. Arkikatedra. Varpinės istorijos fragmentai. Architektūra. Arkikatedros architektūros bruožai. Pastato istorijos fragmentai. Arkikatedra – Lietuvos valdovų karūnavimo vieta. Arkikatedra – mauzoliejus, panteonas. Arkikatedros koplyčios. Šv. Kazimiero koplyčia ir mauzoliejus. Arkikatedros paminklinės lentos. Vilniaus arkikatedra ir pirmoji mokykla. Paminklas Karaliui Mindaugui. Lietuvos nacionalinis muziejus. LDM Taikomosios dailės muziejaus (Vilniaus senojo arsenalo) pastatas. Gedimino kalnas. Aukštutinė ir žemutinė pilis. Aukštutinė pilis – Gedimino pilis. Ekskursija po Gedimino pilį. Legenda apie Gedimino sapną. Žemutinė pilis - valdovų rūmai. Sereikiškių parkas. Kalnų parkas. Gedimino kapo kalnas. Plikasis (Kreivasis) kalnas. Infrastruktūra. Išvados.
  Turizmas, referatas(29 puslapiai)
  2006-06-06
 • Vokietija (13)

  Bendra apžvalga. Politika ir valdžiai. Mokslas ir švietimas. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti. Hierarchijos ar Lygybės šalininkai. Kas svarbiau-taisyklės ar ryšiai. Požiūris į laiką. Vienmatis ar daugiamatis. Rizikuojantys ar vengiantys rizikos. Orientuoti į praeitį ar į dabartį. Formalūs ar neformalūs. Kalba. Sveikinimasis ir susipažinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Apranga. Spalvos. Stiliai. Aksesuarai, juvelyriniai dirbiniai, makiažas. Valgiai ir gėrimai. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Susodinimas. Namuose, restorane, darbe. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Sąskaitos apmokėjimas. Transportas. Dovanos. Šventės. Valstybinės šventės. Vietinės šventės. Papročiai. Kaukių šventės (Fasching). Kalėdos. "Polterabend" – mergvakaris. Verslo etika. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir pristatymai. Derybos. Korespondencija. Moterys ir verslas. Trys "K". Dabarties naujovės. Patarimai užsienio verslininkėms.
  Turizmas, referatas(16 puslapių)
  2006-11-28
 • Vokietijos teminiai parkai

  Įžanga. Teminai parkai ir jų įvairovė. Europos parkas – Vokietijos lyderis. Fantazijalendas. Heid parkas. Legolendas. Warner Bros. Filmų parkas. VW Automiestas. Babelsbergas – šešių pasaulių nuotykis. Belantis. Serengeti. Tripsdrill. Tropikų sala. Universum. Įvairovė ir išsidėstymas. Gamta. Filmai. Fantazija. Veiksmas ir įvairovė. Išsidėstymas. Įkainiai. Miestai ir vietovės. Išvados.
  Turizmas, referatas(18 puslapių)
  2009-06-25
 • Žemos kokybės keleivinio geležinkelių transporto paslaugų problemos

  Įvadas. Lietuvos Geležinkelio teikiamos paslaugos. Tarptautiniai Lietuvos geležinkelio ryšiai. Pagrindinės LG problemos ir galimi būdai joms spręsti. Lietuvos geležinkelio transporto sistemos SWOT analizė. Išvados.
  Turizmas, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-24
 • Žymiausi Rusijos turistiniai centrai: atraktyvumas

  Įvadas. Darbo tikslas: yra pristatyti žymiausius Rusijos turizmo centrus ir parodyti jų atraktyvumo priežastis. Rusija. Rusijos trumpa istorija. Rusijos geografinis apibrėžimas. Miestai: "Auksinis Rusijos žiedas". Maskva. Maskvos istorija. Maskvos lankomiausi turistiniai centrai. Sankt-Peterburgas. Sankt Peterburgo lankomiausios ir įžymiausios vietos. Jekaterinos rūmai. Išvados.
  Turizmas, referatas(19 puslapių)
  2010-04-06
Puslapyje rodyti po