Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Turizmo analizės

Turizmo analizės (12 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dviejų rekreacinių renginių lyginamoji analizė

  Įvadas. Rekreacinių renginių - "Palangos Ruoniai" bei "Palangos Stinta" pristatymas. Renginių "Palangos Ruoniai" bei "Palangos Stinta" lyginamoji analizė. Išvados.
  Turizmas, analizė(6 puslapiai)
  2007-05-23
 • Fokus grupės analizė: kelionių agentūros

  Ar visi buvo susidūrę su kelionių agentūrų teikiama informacija. Kokiomis informacinėmis priemonėmis dažniausiai naudojatės renkantis kelionių agentūros paslaugas. Kokius galėtumėte išskirti interneto, kaip informacinio šaltinio, privalumus ir trūkumus. Išskirkite informacinių lankstinukų ir katalogų privalumus ir trūkumus. Ar buvo kelionės metu kokių nors neatitikimų, pavyzdžiui jums žadėjo geriau, o gavote blogiau. Koks informacijos rinkimo būdas yra pats patikimiausias. Kokias charakterio savybes privalo turėti žmogus, dirbantis kelionių agentūroje. Kaip jūs manote, ar kelionių agentūroje turėtų dirbti skirtingo amžiaus žmonės? Pavyzdžiui, ateina pagyvenęs žmogus ir jam informaciją teikia panašaus amžiaus žmogus, ateina jaunas – jam teikia jaunas. Kokia svarbiausia informacija apie paslaugą turėtų būti parašyta informaciniame kataloge, lankstinuke ar interneto tinklalapyje. Ar einant į kelionių agentūrą jau žinote kur keliausite, ar dar ne. Ar reikia žmogui pirmą atlikti anketavimą, kuris parodytų, kokio poilsio jam iš tikro reikia. Ar niekada dalyviai nebuvo grįžę iš kelionės labiau pavargę nei pailsėję. Kokie būtų pliusai ir minusai važiuoti per kelionių agentūrą ir važiuoti savarankiškai. Pasisakiusiųjų dažnių lentelė.
  Turizmas, analizė(7 puslapiai)
  2008-01-15
 • Kaimo turizmas Lietuvoje ir jo plėtojimas Europos Sąjungos (ES) ekonominėje erdvėje

  Įvadas. Kaimo turizmas ir jo plėtojimas. Kaimo turizmo samprata. Kaimo turizmo plėtojimas. Kaimo sodybų specializacija bei gaunama ekonominė nauda. Kaimo sodybų specializacija. Kaimo sodybų ekonominė nauda. Kaimo turizmo plėtros politika Europos sąjungoje. Turizmo plėtros trūkumai, galimi sprendimo būdai ir privalumai. Trūkumai. Galimi sprendimo būdai. Privalumai. Bendra Europos Sąjungos (ES) turizmo būklė bei galimos augimo prielaidos. Išvados.
  Turizmas, analizė(16 puslapių)
  2007-01-10
 • Lietuvių etninės kaimiškos kultūros išsaugojimo ir plėtojimo problema kaimo turizmo paslaugoje

  Įvadas. Darbo tikslas yra apibūdinti ir išanalizuoti etninės kaimiškos kultūros išsaugojimo ir plėtojimo problemą. Turizmo paslaugą reglamentuojantys teisės aktai. Teorinė kaimo turizmo paslaugą apibrėžianti medžiaga. Kaimo sodybų, registruotų portale www.atostogaukime.lt palyginimas. Išvados.
  Turizmas, analizė(7 puslapiai)
  2008-08-11
 • Lygumų upė – gamtinis aplinkos elementas, kaip rekreacinis išteklis

  Anotacija. Įvadas. Tyrimo tikslas. Tyrimo objektas. Tyrimo metodika. Rezultatai ir aptarimas. Lygumų upės panaudojimas žmogaus rekreacinei veiklai.
  Turizmas, analizė(7 puslapiai)
  2007-02-06
 • Nedidelių barų veikla Jonavoje

  Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Sąvokos, naudojamos darbe. Kokias paslaugas teikia. Užsakymo priėmimas. Paslaugų sąrašas. Patalpų šventėms paruošimas ir tvarkymas. Analizė. Barų charakteristikos. Paslaugų kokybė renginių metu. Išvados ir pasiūlymai. Apklausos anketų rengimas.
  Turizmas, analizė(12 puslapių)
  2007-03-09
 • Poilsio organizavimas: viešbutis "Romantic"

  Įvadas. Darbo tikslas: Išanalizuoti poilsio organizavimo galimybes viešbutyje "Romantic". Viešbučio "Romantic" teikiamos paslaugos ir pramogos. Paslaugos. Pramogos. Viešbučio teikiamų paslaugų ir pramogų rūšys ir formos. Viešbučio klientų segmentai. Rekreacinių šaltinių vertinimas. Rekreacinės programos planas. Išvados. Priedas (1)
  Turizmas, analizė(10 puslapių)
  2008-03-27
 • Rekreacinės įstaigos analizė: Kretingo miestos rekreacinė įstaiga "Smagratis"

  Kretingos miesto rekreacinės įstaigos "Smagratis" analizė. Įvadas. Rekreacinės įstaigos "Smagratis" vidinės aplinkos įvertinimas. Rekreacinės įstaigos "Smagratis" išorinės aplinkos įvertinimas. Rekreacinės įstaigos "Smagratis" planinė struktūra. Rekreacinės įstaigos "Smagratis" pasas. Lankytojų analizė. Išvados. Priedai (4).
  Turizmas, analizė(11 puslapių)
  2006-09-20
 • Rekreacinių ir turizmo išteklių analizavimo praktika

  Rekreacinio arealo SWOT analizė. Kelionių organizatorius "J&M sėkmė". Kavinė "Prie teatro". Restoranas-Smuklė "Savana". Pramogų centras "Neopolis". Viešbutis "Tomas". Kavinė-Baras "Tomas".
  Turizmas, analizė(7 puslapiai)
  2005-11-28
 • Rekreacinių ir turizmo išteklių analizavimo praktika: "Turizmo informacijos centras"

  Praktika atlikta Pasvalio krašto muziejaus, Turizmo informacijos centre. Įvadas. Pasirinkta rekreacinė teritorija ir jos ištekliai. Ištekliai. Rekreacinių išteklių sutelktumo zonos. Gamtinių, kultūrinių, socialinių išteklių vertinimo kriterijai ir jų įvertinimai. Rekreacinės teritorijos stipriosios ir silpnosios pusės. Pasvalio krašto žemėlapis.
  Turizmas, analizė(6 puslapiai)
  2007-06-16
 • Straipsnių analizė: "Verslo žinios"

  Straipsnių, susijusių su turizmu, analizė. Įvadas. "Neringą renkasi solidūs ir ramūs". "Rambyno kalnas taps milžiniška operetės scena". "Bombos nemalšina aistros keliauti". "Šį savaitgalį tikrieji roko muzikos mėgėjai rinksis Platelius". "Visagine – tradicinis kantri festivalis". Išvados.
  Turizmas, analizė(5 puslapiai)
  2006-11-10
 • Tailandas (2)

  Įvadas. Pagrindinės žinios apie Tailandą. Bendra informacija. Tailandietiška virtuvė. Gyventojai ir kultūra. Istorija. Miestai kuriuos aplankysime. Bankokas. Chiang Mai. Chiang Rai. Koh chang sala. Penkių dienų pažintinė kelionė po Tailandą. Viešbučiai kuriuose apsistosime. Išvados ir pasiūlymai. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Turizmas, analizė(15 puslapių)
  2006-10-03