Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Turizmo referatai

Turizmo referatai (285 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kenijos Respublika kaip turizmo objektas

  Įvadas. Kenijos respublika. Geografinė padėtis. Atvykimas į šalį. Vizos. Laiko skirtumas. Pinigai. Klimatas. Gamtiniai pavojai. Nacionalinė kalba. Religija. Kenija kaip turistinis objektas. Maitinimo įstaigos. Viešbučiai. Transporto sistema. Darbo valandos. Pirkiniai ir suvenyrai. Pramogos. Valstybinės šventės. Lankytini objektai.
  Turizmas, referatas(7 puslapiai)
  2005-11-10
 • Kinija (10)

  Įvadas. Topografinės žinios. Žemės ūkis. Klimatas. Vidaus vandenys. Augalija ir gyvūnija. Geografiniai ekstremumai. Salos. Stichinės nelaimės. Kinijos gamta. Kinijos administraciniai rajonai. Išvados.
  Turizmas, referatas(12 puslapių)
  2006-10-05
 • Kinija (11)

  Įvadas. Kinija – trečia didžiausia šalis pasaulyje. Bendri duomenys apie Kiniją. Kinija – viena iš keturių seniausių civilizacijų žemėje. Kultūros ir istorinių reliktų šalis. Turizmas Kinijoje. Turistiniai maršrutai. Kinijos kultūros ir gamtos šedevrų keliais po istorines šalies sostines. Didžioji kinų siena. Didžiosios kinų sienos istorija. Didžiosios kinų sienos turizmas. Gydomosios kelionės į Kiniją. "Rytų Havajai" Kinijoje. Kinijos turizmo rodikliai ir ateities prognozės. Išvados. Summary. Priedai (5).
  Turizmas, referatas(28 puslapiai)
  2006-10-24
 • Kipro lankytinos vietos

  Įvadas. Bendra informacija apie Kiprą. Gamta. Istorija. Lankytinos vietos. Išvados.
  Turizmas, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-07
 • Kipro šalies maitinimo ir aptarnavimo specifika

  Svetingumo programos referatas. Įvadas. Kipras. Dažniausiai mityboje naudojami produktai. Populiariausi Kipro virtuvės patiekalai ir gėrimai. Kipro šalies žmonių mitybos rėžimas. Kipro šalies turistų elgesio bei aptarnavimo išskirtiniai bruožai. Išvados.
  Turizmas, referatas(9 puslapiai)
  2011-04-18
 • Klaipėda (2)

  Įvadas. Klaipėdos miesto herbas. Jūra – traukos objektas. Klaipėdos senamiestis. Klaipėdos naujamiestis.
  Turizmas, referatas(7 puslapiai)
  2007-05-30
 • Klaipėdos kraštas (2)

  Klaipėdos apskritis. Klaipėdos krašto architektūros paminklai. Gražiausios dvarvietės, parkai Klaipėdos krašte. Šilutės rajono gražiausi kraštovaizdžiai. Kuršių nerija. Neringa.
  Turizmas, referatas(11 puslapių)
  2005-12-20
 • Klaipėdos miesto apgyvendinimo įstaigų teikiamos papildomos paslaugos

  Įvadas. Paslaugos samprata. Paslaugos ir prekės skirtumai. Papildomų paslaugų klasifikacija. Jų svarba apgyvendinimo įstaigų įvaizdžiui. Aptarnavimo paslaugų skirstymas. Apgyvendinimo paslaugos Lietuvoje. Jų skirstymas. Klaipėdos viešbučių teikiamos papildomos paslaugos. Apibendrinimas.
  Turizmas, referatas(14 puslapių)
  2006-10-27
 • Klaipėdos rajono Priekulės, Kretingalės ir Judrėnų seniūnijų rekreacinės veiklos modelis (2)

  Įvadas. Bendra Priekulės, Kretingalės, Judrėnų seniūnijų esamos padėties apžvalga ir rekreacijos bei turizmo vystymosi galimybės. Gamtos išteklių analizė ir įvertinimas. Kultūros išteklių analizė ir įvertinimas. Teikiamų paslaugų išteklių analizė ir įvertinimas. Turistinės infrastruktūros išvystymo įvertinimas. Teisės aktų analizė. Plungės, Kretingalės, Judrėnų seniūnijų SSGG analizė. Plungės, Kretingalės, Judrėnų seniūnijų bendruomenės turizmo plėtros ir rekreacinės veiklos sprendimai. Konkurencingų turizmo ir rekreacijos paslaugų ir produktų plėtra Klaipėdos rajone. Rekreacijos ir turizmo paslaugų vystymo galimybės. Kultūros ir gamtos paveldo objektų pritaikymas ir panaudojimas rekreacijos paslaugų plėtrai. Vandens, dviračių, pėsčiųjų autotransporto infrastruktūrų vystymo galimybės. Turizmo rinkodaros priemonės rekreacijos ir turizmo paslaugoms plėtoti.
  Turizmas, referatas(18 puslapių)
  2006-11-12
 • Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras

  Bendrosios žinios apie KTKIC. Pagrindiniai VŠĮ KTKIC veiklos tikslai. KTKIC veikla. KTKIC valdymas ir finansavimas. KTKIC lankomumas. Išvados.
  Turizmas, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-22
 • Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro studija

  Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro vertinimas. Mikro vidinės aplinkos įvertinimas. Makro išorinės aplinkos įvertinimas. Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro pasas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Teikiamų paslaugų analizė. Pasiūlymai TIC’o tobulinimui.
  Turizmas, referatas(12 puslapių)
  2007-05-15
 • Knygnešių kelias

  Maršrutas po pietų Žemaitiją, važiuojama autobusu. Šiauliai. Šiauliai ir knygnešystė. Bubiai. Bubiai ir knygnešystė. Mirskiškė. Bazilionai. Kelmė. Maironiai. Pagryžuvis. Tytuvėnai. Šiluva. Lyduvėnai. Raseiniai. Šiluva ir knygnešystė. Viduklė. Skaudvilė. Batakiai. Gaurė. Gaurė ir knygnešystė. Žukai. Vilkiškiai. Šereitlaukis. Bitėnai. Bitėnai ir knygnešystė. Rambynas. Mikytai. Bubliškės. Pagėgiai. Piktupėnai. Lauksargiai. Lauksargiai ir knygnešystė. Požeriūnai. Tauragė. Tauragė ir knygnešystė. Pagramantis. Šilalė. Šilalė ir knygnešystė. Šiauduva. Laukuva. Požerių dvaras. Varniai. Varniai ir knygnešystė. Užventis. Čiotiškiai. Ušnėnai. Ušnėnai ir knygnešystė. Beržėnai. Šaukėnai. Šaukėnai ir knygnešystė.
  Turizmas, referatas(13 puslapių)
  2007-03-14
 • Kultūrinis parkas - žmogaus rekreacinė aplinka

  Įvadas. Parkų kūrimo istorija. Kultūrinis parkas - žmogaus rekreacinė aplinka. Kultūrinis parkas – kaip humaniškos gyvenamosios aplinkos etalonas. Išvados.
  Turizmas, referatas(11 puslapių)
  2006-02-01
 • Kultūrinis parkas – kaip žmogaus rekreacinė aplinka

  Įvadas. Parkų kūrimo istorija. Kultūrinis parkas - žmogaus rekreacinė aplinka. Kultūrinis parkas – kaip humaniškos gyvenamosios aplinkos etalonas. Išvados.
  Turizmas, referatas(11 puslapių)
  2007-03-29
 • Kultūrinis turizmas Dzūkijos nacionaliniame parke

  Reziume. Įvadas. Turizmo sąvoka ir objektas. Galimybės. Turizmo plėtra Dzūkijos nacionaliniame parke, edukacinių projektų. Dzūkijos nacionalinis parkas – socialinis, istorinis, kultūrinis, gamtinis turizmo plėtros objektas.
  Turizmas, referatas(18 puslapių)
  2005-12-19
 • Kurortiniai malonumai Kaune

  Įvadas. Kurortiniai malonumai Kaune. Klube suranda naujų draugų. Rengiamos stovyklos vaikams. Tenisas sparčiai populiarėja. Vaistas nuo rudens tingulio. Kėglių klubas. Šeimai – pirtis su baseinu. Ledo arena. Naktiniai klubai. "Siena". "Los Patrankos". "Combo". Helovinas Kauno klubuose. Šventę pasiūlė amerikiečiai. Mintys ir pastabos. "Žiemos pramogos".
  Turizmas, referatas(10 puslapių)
  2006-02-08
 • Laisvalaikis ir jo praleidimas. Rekreacinės aplinkos tyrimas Akropolio prekybos – pramogų centre ir Vilniaus Žirmūnų rajone: pasiūla ir poreikis

  Laisvalaikio praleidimas Akropolio prekybos ir pramogų centre. Tyrimo tikslas. Kodėl suaugę žmonės lankosi Akropolyje? Kokia suaugusių žmonių ir vaikų mėgstamiausia laisvalaikio praleidimo vieta Akropolyje? Kaip dažnai ir su kuo lankosi Akropolyje, kiek laiko vidutiniškai praleidžia ir kiek pinigų išleidžia pramogaudami Akropolio prekybos – pramogų centre? Išvados. Rekreacinės aplinkos tyrimas Vilniaus Žirmūnų rajone: pasiūla ir poreikis. Įvadas. Turinys. Išvados ir rekomendacijos.
  Turizmas, referatas(10 puslapių)
  2006-05-02
 • Lankytinos Palangos vietovės

  Įvadas. Kelionės maršruto žemėlapis. Turo kainos apskaičiavimas. Kelionės maršrutas. Sveiki atvykę į Lietuvos pajūrį. Krašto istorija. Svarbiausios Palangos istorijos datos. Statistiniai duomenys apie Palangos miestą. Palangos įžymybės. Gintaro muziejus. Birutės kalnas. Rebeka. Mažasis parteris. Skulptūra "Šaulys". Skulptūra "Eglė žalčių karalienė". Paminklas karo metais nukankintų žydų atminimui įamžinti. Sargo namelis. Lurdas. "Laiminančio Kristaus" skulptūra. Išsamiau apie Palangos botanikos parką.
  Turizmas, referatas(21 puslapis)
  2006-03-14
 • Lietuvoje esančių turizmo agentūrų teikiamos paslaugos

  Įvadas. Darbo tikslas : Išnagrinėti Lietuvoje esančių kelionių agentūrų teikiamas paslaugas. Teorinė dalis. Paslaugų teikimas. Paslaugų esmė. Paslaugos teikimo sistema bei paslaugų klasifikavimas. Paslaugų kokybės modeliai bei vertinimo kriterijai. Vartotojai ir teikėjai. Paslaugų kainodaros tikslai. Praktinė dalis. Lietuvos kelionių agentūros ir jų teikiamos paslaugos. Pasirinktos kelionių agentūros. West express. Novaturas. Tez tour. Max travel. Gintarinė sala. Estravel. Kelionių agentūrų paslaugų teikimo panašumai ir skirtumai. Apklausos analizė. Apklaustų respondentų rezultatai. Respondentų apklausos analizės išvados. Išvados.
  Turizmas, referatas(25 puslapiai)
  2010-03-29
 • Lietuvos Baltijos pajūrio rekreaciniai ištekliai

  Rekreaciniai ištekliai. Gamtiniai ištekliai panaudojami rekreacinei veiklai. Gamtinių rekreacinių išteklių suvokimas, išskyrimo ir identifikavimo metodologija. Rekreacinės veiklos formų klasifikacija. Kuršių nerijos paplūdimių ištekliai. Rekreacinės zonos. Rekreacinė veikla (paplūdimiuose) ir rekreacinis teritorijos (su paplūdimiu susietas) potencialas.
  Turizmas, referatas(16 puslapių)
  2007-04-02
Puslapyje rodyti po