Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Geografija>Turizmas>Lietuvos užmiesčio viešbučių ypatumai

Lietuvos užmiesčio viešbučių ypatumai

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Įvadas. Kursinio darbo tikslas – išsiaiškinti užmiesčio viešbučių ypatumus ir iškylančias problemas. Užmiesčio viešbučių atsiradimo istorija pasaulyje. Lietuvos viešbučių atsiradimo istorija. Viešbučių klasifikavimas. Užmiesčio viešbučių teikiamos paslaugos. Užmiesčio viešbučių architektūra. Lietuvos užmiesčio viešbučių ypatumų tyrimas. Užmiesčio viešbučių pasiskirstymas Lietuvoje. Viešbučiai ir moteliai prie pagrindinių kelių. Moteliai prie automagistralinių kelių. Viešbučiai ir moteliai gyvenvietėje. Užmiesčio viešbučių ir motelių paslaugų palyginimas. Šiaulių apskrities užmiesčio viešbučių ir motelių palyginimas. Panevėžio apskrities užmiesčio viešbučių ir motelių palyginimas. Vilniaus apskrities užmiesčio viešbučių ir motelių palyginimas. Kauno apskrities užmiesčio viešbučių ir motelių palyginimas. Telšių apskrities užmiesčio viešbučių ir motelių palyginimas. Marijampolės apskrities užmiesčio viešbučių ir motelių palyginimas Alytaus, Tauragės ir Klaipėdos apskričių. užmiesčio viešbučių ir motelių palyginimas. Išvados.

Ištrauka

С. Медлик Х. Инграм (2005. p. 5) "Гостиничный бизнес" knygoje, teigiama, kad nuo 19 a. vid. dauguma žmonių keliavo po savo šaly savais reikalais arba esant profesiniam būtinumui. Apie 1850-1950 m. pradėjo didėti keliautojų kiekis, kurie palikdavo namus, nesusijusius su darbu ir atostogos palaipsniui pradėjo tapti kaip pagrindinė priežastis kelionėms. Tuo metu atsirado viešbučiai, pensionai, kurie teikė apgyvendinimo paslaugas.
Apgyvendinimo paslauga – būtinos apgyvendinimui sąlygos ir veiklos, kuria tenkinami turisto nakvynės ir higienos poreikiai, rezultatas (Lietuvos Respublikos turizmo įstatymas, žin., 1988, Nr. 32-852; 2002, Nr. 123-5507 ). Tai viešbutis ir yra ta vieta, kuri tam tikram laikotarpiui suteikia mokamą nakvynę bei maistą (suteikia apgyvendinimo paslaugą) dažniausiai turistams...tačiau jei planuojamos atostogos ar verslo kelionė – tai elementai, be kurio daugeliu atvejų kelionės neįsivaizduojamos. Tai būtinos dalys, nuo kurių priklauso kelionės patogumas, poilsis, bei pasitenkinimas viešnage svečioje šalyje.
Darbo aktualumas, naujumas: šiame darbe nagrinėjama tema yra labai aktuali. Viešbučių tema yra aktuali šių dienų visuomenėje, kadangi viešbučių atsiranda vis daugiau, o tai žmonėms sudaro vis didesnes pasirinkimo galimybes. Žmonės vis dažniau pasirenka užmiesčio viešbučius, nes ieškodami poilsio, ramybės, norėdami atgauti sveikatą, bet norėdami prabangos jie renkasi užmiesčio viešbučius. Užmiesčio viešbučiai aktualūs ir dėl to, kad jie yra įsikūrę šalia magistralinių kelių, turistams labai patogu yra rasti juos, patogus privažiavimas. Kaip minėsiu savo darbe, "Nacionalinėjė turizmo plėtros 2007-2010 programoje" yra teigiama, kad dauguma visų viešbučių yra įsikūrę miestuose arba kurortuose ,todėl yra netolygus Lietuvoje pasiskirstymas viešbučių. Šią spragą bando užpildyti užmiesčio viešbučiai. Nors ir auga populiarumas užmiesčio viešbučių, Lietuvoje yra pastebimas trūkumas užmiesčio viešbučių, kaip teigia Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos vykdančioji direktorė E. Dilkienė
[http://www.meniu.lt/news.php?strid=1079&id=292693] "šalyje vis dar trūksta viešbučių užmiestyje, kurie būtų kokybiški ir patrauklūs ne tik poilsio, bet ir darbo aspektu." Šita problema(užmiesčio viešbučių) yra mažai nagrinėta. Savo praktinėje dalyje mėginsiu praplėsti žinomą teoriją apie užmiesčio viešbučius.
Kursinio darbo tikslas – išsiaiškinti užmiesčio viešbučių ypatumus ir iškylančias problemas.
Uždaviniai:
1. Apžvelgti užmiesčio viešbučių raidą pasaulyje.
2. Išnagrinėti užmiesčio viešbučių raidą ir jų išsidėstymą Lietuvoje.
3. Išanalizuoti užmiesčio viešbučių kvalifikaciją.
4. Išnagrinėti užmiesčio viešbučių teikiamas paslaugas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-05-18
DalykasTurizmo kursinis darbas
KategorijaGeografija >  Turizmas
TipasKursiniai darbai
Apimtis32 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis474.39 KB
AutoriusLiliukas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojasasist. K. Kigaitė
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Lietuvos uzmiescio viesbuciu ypatumai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 32 puslapiai 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • asist. K. Kigaitė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą