Išplėstinė paieška
 
 
 

Turizmas (570 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Profesinės praktikos ataskaita: sveikatos ir poilsio centras SPA "Vilnius"

  Bendra įmonės charakteristika. Sveikatos ir poilsio centro "Vilnius" paslaugos. Įmonės valdymo struktūra, padaliniai ir jų funkcijos. Įmonės darbuotojų darbo standartai. SPA "Vilnius" reklama, įvaizdis. Pagrindiniai įmonės konkurentai. SPA centro klientai. Darbas su klientais. Išvados, problemos, pasiūlymai.
  Turizmas, praktikos ataskaita(9 puslapiai)
  2006-10-29
 • Profesionalaus kelionių vadovo darbo stebėjimo ataskaita

  Organizuota turistinė kelionė (turizmo paslaugų rinkinys). Kelionių vadovas. Paaiškinimai, kaip pildyti kelionės lapą.
  Turizmas, namų darbas(3 puslapiai)
  2005-09-16
 • Rambyno regioninis parkas (2)

  Įvadas. Teritorija. Rambyno regioninio parko gamta. Gamtovaizdis. Augalija. Gyvūnija. Klimatas. Rambyno regioninio parko gyvenvietės. Vilkyškiai. Opstainys. Šereitlaukis. Bitėnai. Bardėnai. Saugomos teritorijos. Parko keliai. Susisiekimas. Rekreacijos objektai. Lankytini objektai. Oro taršos tyrimas.
  Turizmas, referatas(18 puslapių)
  2006-11-24
 • Raseinių rajono vandens turizmo problematika ir plėtros galimybė

  Pagrindinės sąvokos. Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti Raseinių rajono vandens turizmo problematiką ir plėtros galimybes. Bendros žinios apie vandens išteklius Raseinių rajone. Turizmo rūšys, vystomos Dubysos upėje ir jos pakrantėse, Raseinių rajono tvenkiniuose. Bendros žinios apie vandens išteklius Raseinių rajone, Dubysos upę ir jos baseiną. Dubysos upės intakai. Turizmo rūšys, vystomos Dubysos upėje ir jos pakrantėse, Raseinių rajono tvenkiniuose. Dubysos upės baseino ir raseinių rajono tvenkinių rekreaciniai ištekliai. Dubysos upės baseino ir Raseinių rajono tvenkinių rekreaciniai ištekliai Raseinių rajono ribose. Dubysos upės pakrančių ir Raseinių rajono tvenkinių turistinių išteklių rekreacinio patrauklumo vertinimas. Rekreacinių paslaugų ir infrastruktūros išvystymo lygis Dubysos upės Raseinių rajono ribose ir Raseinių rajono tvenkinių pakrantėse. Rekreacinių paslaugų ir infrastruktūros išvystymas Dubysos upės pakrantėse. Rekreacinių paslaugų ir infrastruktūros išvystymas Raseinių rajono tvenkinių pakrantėse. Dubysos upės rekreacinio naudojimo galimybių ir plėtros ssgg analizė. Raseinių rajono vandens turizmo rekreacinio naudojimo galimybių ir plėtros tyrimas. Tyrimo pagrindimas. Tyrimo analizė. Tyrimo išvados. Išvados. Priedai (12).
  Turizmas, kursinis darbas(52 puslapiai)
  2010-12-28
 • Rekreacija (2)

  Rekreacijos esmė. Rekreacijos tikslai ir uždaviniai. Rekreacijos reikšmė. Rekreacijos organizavimo sistema. Valstybės vaidmuo rekreacijos procese. Rekreacija kaip socialinis reiškinys. Žmogaus rekreacijos aplinkos faktoriai. Rekreacijos sudėtinės dalys. Faktoriai, turintys įtakos rekreacijos procesui. Rekreacinė infrastruktūra. Rekreacinės teritorijos samprata. Pagrindiniai rekreaciniai kompleksai. Rekreaciniai gamtos ištekliai. Rekreacinių gamtinių išteklių įvertinimas ir naudojimas. Natūrali gamtinė žmogaus rekreacijos aplinka. Dirbtinė žmogaus rekreacijos aplinka. Rekreacinės grupės. Upių rekreacija. Ežerų rekreacija. Jūrų bei vandenynų rekreacija. Dykumų rekreacija. Oazių rekreacija. Aukštumų ir kalnų rekreacija. Miškų plotų rekreacija. Rekreaciniai miškai. Urbanizuotų teritorijų rekreacijos ypatumai. Įvairių žemynų rekreaciniai bruožai. Lietuvos gamtiniai rekreaciniai ištekliai. Rekreaciniai kraštotvarkos principai. Saugomų teritorijų rekreacijos ypatumai. Saugomų teritorijų sistema. Žmogaus įtaka gamtos ekosistemoms. Lietuvos kurortai. Klimatoterapija. Balneoterapija. Peloidoterapija. Kurortų paslaugos. Lietuvos kurortai. Kurortų paslaugos. Druskininkai. Birštonas. Palanga. Kuršių nerija. Kaimo turizmo organizavimas. Rekreacinis kultūrinių vertybių kompleksas. Kraštovaizdis ir architektūra. Kultūros paveldas ir dabarties vertybės. Architektūros ir istorijos paveldas. Architektūros ir istorijos paveldas. Urbanistikos paveldas. Liaudies meno paveldas. Folkloras. Tradicijos. Liaudies verslai ir amatai. Kraštovaizdžio raida. Piliakalniai ir pilys. Miestai ir miesteliai. Nacionaliniai parkai. Miestų ir dvarų parkai. Kilnojamas kultūrinis paveldas. Dvasinis paveldas. Kultūros paveldo apsauga. Rekreacinės paslaugos Lietuvoje. Rekreacijos ir turizmo teisinė bazė.
  Turizmas, konspektas(13 puslapių)
  2007-05-16
 • Rekreacija ir turizmas

  Rekreacijos ir turizmo istorinio vystymosi tendencijos XIX amžiaus pabaigoje - XX amžiaus pirmoje pusėje. Rekreacijos ir turizmo istorinė raida iki ir po I–ojo Pasaulinio karo. Rekreacijos ir turizmo vystymosi raida po II-ojo Pasaulinio karo. Viešojo maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų raida analizuojamuoju periodu.
  Turizmas, referatas(10 puslapių)
  2005-05-17
 • Rekreacija ir turizmas (2)

  Įvadas. Rekreacinės teritorijos kaip sudėtinė rekreacinės aplinkos dalis. Rekreacinių teritorijų planavimas ir naudojimas. Kaimo turizmo paslaugos samprata. Teisės teikti kaimo turizmo paslaugas suteikimo tvarka. Kaimo turizmo paslaugos teikimo sutartis. Uždavinio sprendimas. Išvados.
  Turizmas, namų darbas(11 puslapių)
  2007-10-07
 • Rekreacija ir turizmas (3)

  1 Užduotis. Rekreacinės teritorijos kaip sudėtinė rekreacinės aplinkos dalis. Rekreacinių teritorijų planavimas ir naudojimas. Rekreacija. Išskiriami 3 svarbiausi aplinkos tipai. Rekreacinė teritorija. Rekreacinių teritorijų sistemą sudaro. Rekreacinių teritorijų planavimas ir naudojimas. 2 Užduotis. Kaimo turizmo paslaugos samprata. Teisės teikti kaimo turizmo paslaugas suteikimo tvarka. Kaimo turizmo paslaugos teikimo sutartis. Kaimo turizmo struktūra. Poilsio paslaugos vertinimo kriterijai. 3 Užduotis. Vyras ir žmona kreipėsi į teismą reikalaudami priteisti neturtinės žalos atlyginimą iš kelionių organizatoriaus, kadangi vykstant į užsienį lėktuvu dingo jų bagažas, kuris buvo sugrąžintas tik po kelionės sugrįžus į Lietuvą. Ieškovai nurodė, kad dėl bagažo netekimo jų poilsis užsienyje buvo apsunkintas, neišsipildė jų pagrįsti ir teisėti lūkesčiai, jie patyrė didelį emocinį sukrėtimą, stresą, turėjo daug rūpesčių įsigydami būtiniausius daiktus, kadangi nemokėjo vietinės kalbos.
  Turizmas, namų darbas(12 puslapių)
  2008-02-21
 • Rekreacija ir turizmas Lietuvoje po 1941 metų. Rekreacija ir turizmas Lietuvoje po 1990 metų

  PowerPoint pristatymas. Lietuvos turizmas Sovietų Sąjungoje nuo 1940m. Turizmo pertvarkymai 1940 metų pabaigoje. Darbas organizuojamas keturiomis pagrindinėmis kryptimis. Planinį turizmą tuo metu organizavimo. Antrojo pasaulinio karo laikotarpiu. Pokario laikotarpiu. Turizmas sovietmečiu. Lietuvos turizmo taryba. Kauno miesto turistų sekcija. Tarptautinis jaunimo turizmo biuras "Sputnikas". Per šeštąjį dešimtmetį. Aštuntąjį dešimtmetį. Sužlugus Tarybų Sąjungai. Užsienio turistai Lietuvoje. Natūraliai turizmo plėtrai trukdė. Lietuva turizmas 9-ojo dešimtmečio pabaigoje. Rekreacija ir turizmas Lietuvoje po 1990 metų. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę. Lietuva per kelerius paskutinius metus. Lietuva patraukia užsieniečius. Dabartinėje turizmo srityje. Kaimo turizmas. Išvados.
  Turizmas, pristatymas(28 skaidrės)
  2006-10-18
 • Rekreacija ir turizmas XIX amžiaus pabaigoje—XX amžiaus pirmojoje pusėje

  Įvadas. Rekreacijos ir turizmo istorinio vystymosi tendencijos nuo XIX amžiaus vidurio iki XX amžiaus. Rekreacijos ir turizmo istorinė raida iki ir po I –ojo Pasaulinio karo. Rekreacijos ir turizmo vystymosi raida iki ir po II – ojo Pasaulinio karo. Turizmo aukso amžius XX amžiaus antroje pusėje. Šių laikų turizmo raidos etapas. Turizmo raida Lietuvoje. Viešojo maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų raida XIX amžiaus pabaigoje XX amžiaus pirmojoje pusėje. Išvados.
  Turizmas, referatas(17 puslapių)
  2006-05-05
 • Rekreacija ir turizmas XIX amžiaus pabaigoje—XX amžiaus pirmojoje pusėje (2)

  PowerPoint pristatymas. Rekreacijos ir turizmo istorinio vystymosi tendencijos nuo XIX amžiaus vidurio iki XX amžiaus. Rekreacijos ir turizmo istorinė raida iki ir po I –ojo Pasaulinio karo. Rekreacijos ir turizmo vystymosi raida iki ir po II – ojo Pasaulinio karo. Turizmo aukso amžius XX amžiaus antroje pusėje. Šių laikų turizmo raidos etapas. Turizmo raida Lietuvoje. Viešojo maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų raida XIX amžiaus pabaigoje XX amžiaus pirmojoje pusėje.
  Turizmas, pristatymas(14 skaidrių)
  2006-05-05
 • Rekreacija ir turizmas XIX amžiaus pabaigoje—XX amžiaus pirmojoje pusėje (3)

  Įvadas. Rekreacijos ir turizmo istorinio vystymosi tendencijos XIX amžiaus pabaigoje-XX amžiaus pirmojoje pusėje. Rekreacijos ir turizmo istorinė raida iki ir po I–ojo Pasaulinio karo. Rekreacijos ir turizmo vystymosi raida po II–ojo Pasaulinio karo. Turizmo raida Lietuvoje aptariamu periodu. Viešojo maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų raida XIX amžiaus pabaigoje – XX amžiaus pirmojoje pusėje. Išvados.
  Turizmas, referatas(11 puslapių)
  2008-03-26
 • Rekreacija ir turizmas XVIII – XIX amžiuje

  Įvadas. Rekreacijos istorinio vystymosi tendencijos XVIII – XIX amžiuje. Turizmo kaip visuotinio reiškinio tapsmo prielaidos: pramoninė ir transporto revoliucijos. Tomas Kukas ir jo indėlis į turizmo istoriją. Išvados.
  Turizmas, referatas(13 puslapių)
  2007-04-17
 • Rekreacija, jos reikšmė ir būtinybė žmogui

  Įvadas. Rekreacijos esmė. Rekreacija kaip valstybės visuomenės vystymo funkcija. Rekreacija kaip socializacijos procesas. Kompleksinė darbo vietos aplinka. Erdvė kaip žmogaus rekreacijos išteklius. Žmogaus rekreacijos gamtos ištekliai. Žmogaus rekreacijos kultūros ištekliai. Žmogus kaip žmogaus rekreacijos išteklius. Išvados.
  Turizmas, referatas(10 puslapių)
  2006-11-20
 • Rekreacijos aplinkos tyrimas: Dusetų seniūnija

  Dusetų seniūnijos rekreacijos aplinkos tyrimas. Įžanga. Dusetų istorija. Pagrindiniai duomenys apie Dusetų seniūniją. Švietimo įstaigos Dusetose. Dusetų seniūnijos patrauklumas. Kultūros įstaigos. Esamos situacijos ir gyventojų poreikių analizė. Demografinė situacija. Gyventojai ir jų kaita. Ekonominė miestelio situacija. Turizmas. Galimybės poilsiauti. Lankytinos vietos. Gamtiniai elementai. Reljefas. Flora. Fauna. Klimatas. Rekreacinių vandens telkinių ir oro tyrimai. Tradicijų puoselėjimas. SSGG analizė. Vizija. Misija. Dusetų seniūnijos tikslų formulavimas. Išvados.
  Turizmas, referatas(15 puslapių)
  2006-06-09
 • Rekreacijos ir kelionių istorinė raida arabiškajame pasaulyje

  Įvadas. Arabijos valstybės susikūrimas. Kalifato valdymas ir visuomenė. Kalifato silpnumo priežastys. Kalifato suirimas. Arabų rekreacija ir kultūra. Arabų atradimai. Žymiausi arabiškojo pasaulio keliautojai. Išvados.
  Turizmas, referatas(11 puslapių)
  2007-06-24
 • Rekreacijos ir kelionių istorinė raida Tarpupio (Mesopotamijos) kultūrose

  Įvadas. Darbo tikslas. Išanalizuoti Rekreacijos ir kelionių istorinę raidą Tarpupio (Mesopotamijos) kultūrose. Mesopotamijos kultūra ir geografinis akiratis. Rekreacija. Civilizacijos ir kultūros laimėjimai. Visatos ir žemės suvokimas. Kartografija. Religija. Žemdirbystė. Mesopotamijos civilizacijos raidos etapai. Šumerų-akadų imperijos laikotarpis. Pirmoji babilonijos karalystė. Senovės babilono kultūra. Asirijos imperija. Asirijos ūkis. Asirijos kultūra. naujoji babilonijos karalystė. Etapų palyginimas. Išvados. Literatūriniai šaltiniai. Internetiniai šaltiniai. Priedai (3).
  Turizmas, referatas(19 puslapių)
  2008-12-09
 • Rekreacijos ir kelionių raida antikinėje Romoje

  Įvadas. Romėniškųjų kelionių motyvų ir tikslų raida skirtinguose istoriniuose etapuose. Prekybiniai keliai. Keliavimas kariniais tikslais. Oikumenos suvokimas antikinės Romos laikais. Rekreacijos raida Senovės Romoje. Išvados
  Turizmas, referatas(12 puslapių)
  2008-10-06
 • Rekreacijos ir kelionių raida antikos pasaulyje: Atėnai, Sparta

  Įvadas. Graikų laisvalaikis, jo praleidimo būdai ir formos. Eilinių graikų laisvalaikis šiokiadieniais ir turtingųjų puotos. Ryškiausios graikų šventės. Fizinė kultūra graikų gyvenime ir laisvalaikyje. Antikinės visuomenės geografinis akiratis ir svarbesnės kelionės. Mitinis graikų geografijos laikotarpis. Archainis graikų geografijos laikotarpis. Klasikinis graikų geografijos laikotarpis. Helenistinis graikų geografijos laikotarpis. Išvados.
  Turizmas, referatas(14 puslapių)
  2006-11-10
 • Rekreacijos ir kelionių raida renesanso laikotarpiu

  Įvadas. Rekreacijos ir kelionių raida. Renesanso laikotarpiu. Renesanso laikotarpio rekreacinė kultūra. Renesanso laikotarpio rekreacinės kultūros esminiai skirtumai nuo viduramžių rekreacinės kultūros. Kelionės ir kelionių motyvai Renesanso periodu. Renesanso periodu vykusių kelionių esminiai skirtumai nuo viduramžių. Didieji geografiniai atradimai (prielaidos ir reikšmė). Išvados.
  Turizmas, referatas(10 puslapių)
  2010-12-29
Puslapyje rodyti po